Prodat Venkovská usedlost, Trsek, Primorska, Slovinsko, Trsek

Prodat - Cod. 17474

  • Typologie: Venkovská usedlost
  • Oblast: 340 m²
  • Pocet pokoju: 8
  • Podlazí: 2

Na slovinském pobřeží v regionu Istrie v malé obci Trsek, nad říčky Dragonja, 2 domy, spolu 180m, na stavebního pozemku 340m voda, elektřina. Krásný výhled. Jeden majitel. Právně vše v pořádku.
Slušnost je v obci města Koper. Domy jsou z kamene. z nich je asi 30 m půdorysu, druhý kolem 45m. Ty byly spojeny s terasou v prvním patře. Jeden zahrada je orientována na jih na údolí řeky, která v budoucnu bude přírodní rezervace. Jiné zahradní je na severu. Slušnost je v centru obce, ale i na hranici. Docela dobře izolovat od sousedů, které jsou převážně místní lidé o víkendech.
K dispozici je typické středomořské klima. Hodně slunce, klid a ticho. Nádherně pohled na údolí. Připojen na municipally elektřiny, vody koncového systému. Má číslo domu. V případě zájmu o rekonstrukci možnost mít starobylý dřevo, kameny, dlaždice. Jeden majitel. Právně vše v pořádku.
Vzdálenost: Koper-s jednou ulici 18 km s dalšími 16 km, Portoroz (Piran) -35 km, chorvatský hraniční 15km, Opatija, 60 km, Umag 45 km, Terst-30 km, 45 km Lipica, Lublaň 110 km. 15 min chůze k řece. V blízkosti letiště jsou v Terstu, Trevisa, Pula, Lublani, v Portoroži je maličká. Slovinský Marine (přímořská) jsou Koper, Izola, Piran a Lucia (Portoroz).
Cena: 110.000 EUR.

Poptávka po této nemovitosti


Free real estate ads
Vyžádat informace o podobné nemovitosti
Souhlasím se zpracováním osobních dat*
Zrušit
  1. Preference

    Pro lepší využití stránek Realigro si nastavte své preference ohledně jazyka, měny, čtverečních metrů nebo čtverečních stop.

    Set se Nezobrazovat znovu
BB